Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Korduma kippuvad küsimused

 

Kas ripsmepikendusi saab ise panna?
Ei. Ainult professionaalne ripsmetehnik võib garanteerida Teile õige tulemuse. Ripsmed, mis on paigaldatud ise või mitte ripsmetehniku poolt, võivad põhjustada silmapõletikku, ripsmete üksteise külge kinnikleepumist ja nende ebaloomulikku välimust.

Kui kaua võtab aega ripsmete püsipikendamine?
Ripsmete püsipikendamine võtab aega umbes 1,5-2 h.
 

Kui tihti tuleb teha ripsmetele hooldust ja kui kaua see aega võtab?
Me soovitame käia hoolduses iga 2-4 nädala tagant. Hooldus on vajalik selleks, et väljalangenud ripsmed asendada uutega. Hooldus võtab aega umbes 1 h.

Kas püsiripsmeid võib värvida?
Võib küll, kuid selleks ei ole mingit vajadust, sest ripsmed näevad välja piisavalt kaunite ja tihedatena. Loomulikult, kui Teil tekib tahtmine kasutada ripsmetušši, siis tuleb kasutada ainult veebaasil valmistatud tušši või spetsiaalselt väljatöötatud tušši ripsmete püsipikendustele.

Kuidas ma peaksin igapäevaselt hoolitsema ripsmete püsipikenduste eest?
Ripsmed ei vaja kodus erihooldust, nad on suhteliselt vastupidavad, kuid siiski annaksin järgnevalt mõned soovitused:
• Ärge peske silmi 24 h jooksul pärast ripsmete püsipikenduste paigaldamist. Et liim kuivaks täielikult, ärge minge ujuma, sauna, solaariumisse.
• Vältige rasvaseid silmakreeme ja õlisid.
• Kohelge oma ripsmeid hellalt.
• Ärge hööruge silmi.
• Vältige õlilisi ja veekindlaid ripsmetušše. Kasutage ainult veebaasil valmistatud ripsmetušši ja eemaldage ettevaatlikult see kosmeetilise vahendiga, mis sisaldab samuti vett. Vajadusel värvige ripsmeid ainult otstest.
• Muretsege endale kvaliteetne ripsmekamm.

Kas ripsmete püsipikendamine on tervisele kahjulik?
Ei ole kahjulik, kuna liimil ei ole kokkupuudet Teie nahaga. Protseduuriks kasutatakse spetsiaalset kosmeetilist liimi, mis tavaliselt ei kutsu esile allergiat. Liimaine on valmistatud bioloogilistest koostisosadest vaigupõhiselt. Selle täiendavateks koostisosadeks on süsinik-dioksiid, tripsiin, taruvaik, C-vitamiin. Liimainel on täiendav kaitse UV-kiirguse eest. Teie pärisripsmele ei tekita ka kahju, kuna ripsmete püsipikendused liimitakse Teie pärisripsmekarva külge ja koos langevad nad välja siis, kui oma ripsmekarva eluiga on lõppenud. Ainuke, mis võib tekitada kahju on ebaprofessionaalne ripsmetehnik, kes liimib ripsme püsipikenduse mitte ühele oma ripsmekarvale vaid 2–le ja enamale. Seega väljalangemisel, haarab oma ripsmekarv kaasa veel mitu ripsmekarva.
Usaldage oma silmad ainult professionaalse ripsmetehniku kätte.

Kas ripsmete püsipikendamine võib tekitada allergiat?
Ripsmete püsipikendamisel esineb kõrvaltoimet ja allergilist reaktsiooni väga harva, kuna molekulaarliimid ja ripsmed läbivad põhjaliku dermatoloogilise kontrolli. Kuid siiski viimastel aastatel on kasvasvanud allergikute arv, kellel on indviduaalne talumatus mingi välisfaktori suhtes. See ei tähenda aga seda, et kõik allergikud peaksid kategooriliselt loobuma ripsmete püsipikendamisest. Alguses tasuks proovida paigaldada mõned ripsmekarvad, et veenduda selles, et liim ei tekita punetust ja ärritust.

Kas ripsmete püsipikendustega võib teha sporti, ujuda ja võtta päikest?
Ei soovitata ujuda 24 h pärast ripsmete püsipikendamist, kuna sellel ajal kuivab liim täielikult. Hiljem – ujuda basseinis, käia saunas, sportida jne., kõik on lubatud. Kuid tuleb meeles pidada, et mida vähem ripsmeid füüsiliselt mõjutada, seda paremini nad püsivad.

Kas läätsede kandmisel võib paigaldada ripsmete püsipikendusi?
Loomulikult võib, meditsiinilisi vastunäidustusi sellele pole. Kuigi peab olema ettevaatlik ja mitte puutuda ripsmeid, kui paigaldate või eemaldate läätsed. NB! Püsiripsmete paigalduseks või hoolduseks eemalda läätsed.

Kas ripsmete püsipikendusi on võimalik eemaldada ja kuidas?
Seda protseduuri tuleks teha kindlasti ripsmetehniku juures. Selleks kasutatakse spetsiaalset liimi lahustavat vahendit, mis siis täielikult eraldab oma ripsmekarva külge liimitud pikenduse. Kestab umbes 15 min.

Kas ripsmete püsipikendusi võib koolutada?
Ripsmete püsipikendusi ei tohi koolutada mehaaniliselt pärast paigaldamist. Ripsmetel on juba algselt kerge kaarduvus.

Saada meile kiri

Kontakt

Keskväljak 3 (II korrus)

92414 Kärdla

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Ripsmetehnik: Anneli     tel.5210981

Facebook'is on avatud Ripsmestuudio konto kus võivad liituda kõik fännid!! Lehel saad jälgida värsket infot Ripsmestuudios toimuva kohta ja parimad pakkumised jõuavad kiirelt Sinuni.

Uudised

Nüüd ka kuuma parafiini hooldus!!


Külm ja niiske Eesti kliima muudab naha järk järgult kuivemaks ja karedamaks. Suurepäraseks leevenduseks taolistel puhkudel on soe parafiinihooldus, aktiviseerib elastiini ja kollageeni sünteesi rakkudes, mistõttu aitab vähendada pindmiste kortsukeste sügavust ning ennetada uute teket. Parafiini soojendav efekt aitab parandada vereringet kätes või jalgades, muuta nahk elastsemaks ja sügavniisutatuks ning mõjub positiivselt ka kuivadele kihistuvatele küüntele. Lisaks ergutab sooja parafiini hooldus küünekasvu, leevendab lihasväsimust ning tagab kohese heaolutunde.

Pane armsal inimesel silmad särama!

Kinkekaardi väärtuses saate valida Teile meelepärase kingituse Ripsmestuudio teenuste hulgast. Kinkekaart ei ole vahetatav raha vastu.

 

 

Copyright © 2018 RIPSMESTUUDIO. Kõik õigused on kaitstud.
Joomla! on vaba tarkvara, mis on välja antud GNU/GPL litsentsi alusel.